Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Rentist on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja kasutajate privaatsust. Selleks on koostatud antud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis puudutavad kliendiandmete kogumist, kasutamist, avaldamist ja hoidmist. Meie tegevus on kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega ja Euroopa Liidus kehtivate õigusaktide ja heade tavadega.

 

Millist informatsiooni me kogume inimestelt, kes külastavad meie kodulehte või rakendusi?

Registreerides end meie kodulehel, küsitakse sinu nime, e-postiaadressi, elukoha aadressi, telefoninumbrit, maksevahenditega seotud informatsiooni jms.

 

Millal me informatsiooni kogume?

Kogume informatsiooni siis, kui sa end meie veebilehel registreerid või sisestad informatsiooni.

 

Kuidas me kasutame saadud informatsiooni?

Võime saadud informatsiooni kasutada järgmiste eesmärkide täitmiseks:

- Parema teeninduse pakkumiseks

- Ülekannete kiiremaks teostamiseks

- E-kirjade saatmiseks, mis on seotud meie toodete ja teenustega

 

Isikuandmete muutmine

Kasutajad saavad vaadata, muuta ja lisada isikuandmeid “Minu konto” all. E-posti aadressi muutmiseks palume meid eraldi teavitada, kuna seda ei saa kasutajad ise muuta.

 

Isikuandmete kaitse

Rentist kasutab mitmeid ettevaatusabinõusid (mh administratiivseid, tehnilisi ja füüsilisi), et kaitsta oma kasutajate privaatsust. Ainult volitatud töötajatel on õigus andmete töötlemiseks ja muutmiseks.

 

Turvalisus

Kõik Rentisti keskkonda sisestatud isikuandmed on konfidentsiaalne informatsioon. Isikuandmete ja pangaülekannete kaitse tagatakse läbi andmeedastuskanali

 

Kas me kasutame “küpsiseid”?

Jah. Küpsised on väiksed andmefailid, mida veebilehekülg salvestab sinu arvuti kõvakettale läbi veebibrauseri (kui sa seda lubad), mis võimaldab veebilehel või teenusepakkujal tuvastada sinu brauserit ja salvestada teatud tüüpi informatsiooni.

Näiteks kasutame küpsiseid rendiprotsessi kiirendamiseks ja mugavamaks muutmiseks. Samuti aitavad need mõista paremini sinu eelistusi eelneva käitumise alusel, mis omakorda võimaldab meil pakkuda sulle paremat teenust. Kasutame küpsiseid ka veebilehe liikluse jälgimiseks, et saaksime tulevikus pakkuda paremaid kogemusi ja tööriistu.

Kasutame küpsiseid, et:

- Mõista ja salvestada kasutajate eelistusi tulevaste külastuste jaoks

- Koguda informatsiooni veebilehe liikluse kohta, et saaksime tulevikus pakkuda paremaid kogemusi ja tööriistu. Võime ka kasutada usaldusväärseid kolmandate osapoolte teenuseid, kes seda meie eest teeks.

Soovi korral saad veebibrauseri seadetes määrata, et soovid saada teavituse iga kord, kui küpsiseid soovitakse saata või need üldse ära keelata. Kuna iga brauser on veidi erinev, vaata oma brauseri Abimenüüst, kuidas seda teha. Juhul, kui sa keelad küpsised ära, võivad mõned funktsioonid korralikult mitte töötada.

 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muutmine

Jätame endale õiguse teha vajadusel privaatsuspoliitika tingimustes muudatusi.

Eeldame, et kasutajad on privaatsuspoliitikaga tutvunud ja nõustunud enne veebilehe kasutamist.

Küsimuste korral võid meiega telefoni või e-maili teel ühendust võtta.

Tel. +3727355082,
e-mail: info (at) rentist com